PROČ ?
TABU
13.05.2015
1052x přečteno
autor: aleff
Ve středu 10. června 2015 v 5.30 ukončila Katka H. ve 24 letech svůj život pod koly vlaku metra na stanici Anděl. V 5:02 nahrála na internet svoje pocity, odpověď na otázku, proč nemohla dál a v 5:10 se rozloučila na FCB odkazem na svou zpověď. Popsala nepopsatelné, byl to její poslední tichý výkřik ..
TAJEMSTVÍ ŘEKY CONGO
TABU
29.09.2010
6727x přečteno
autor: aleff
Lidé si odnepaměti představují místa krásná, tajuplná, neznámá .. místa, kde číhá dosud nepoznané nebezpečí .. Kdo chce vědět, jak takové místo vypadá, ať se vydá do temného srdce Afriky a sleduje evoluci v přímém přenosu ..
VOLBA SPRÁVNÉHO ZAMĚSTNÁNÍ - SNADNO A RYCHLE
TABU
28.03.2010
3000x přečteno
autor: aleff
Jsou práce, kterým se člověk věnuje, protože spojují příjemné s užitečným - dá se tak vydělat hromada peněz za prd nebo uklízet do roztrhání těla nebo dokonce jen tak pozorovat, jak vše okolo hnije, nazývat to vědeckým výzkumem a brát za to peníze; prostě, ukážeme si, kam až to lze v profesní kariéře dotáhnout ..
KANIBALISMUS - ČÁST 6 OPRAVDOVÉ PSYCHO V REŽII EDA GEINA
TABU
03.09.2009
6414x přečteno
autor: aleff
V mládí Eda Geina tyranizovala šílená matka fanaticky prosazující mravnost podle bible svaté. Poté, co jí definitivně ranila mrtvice, se Ed věnoval již jen hanobení hrobů, sériovým vraždám, kanibalismu, nekrofilii a našel zalíbení v dosud neobjevených formách fetišismu, kdy si z různě upravených kusů mrtvol žen a dětí vyzdobil domov, aby po svém zatčení dožil zbytek života za zdmi blázince jako vzorný pacient. Kdo byl Ed Gein ? Šílené monstrum, deviant nebo prostý člověk, který se jinak nedokázal vyrovnat se svou osamělostí ?
KANIBALISMUS - ČÁST 5 HLUBOKÝ LIDSKÝ PŘÍBĚH MR. BEANA
TABU
31.05.2009
6075x přečteno
autor: aleff
Každému se nezadaří, aby z jeho životního příběhu vznikla legenda. Naše dnešní kauza popisuje Curriculum Vitae jednoho z největších kanibalských zlosynů - vůdce čtyřiceti osmi členné zdivočelé lidožroutské smečky, která během svého pětadvacetiletého působení ulovila a snědla více než tisíc lidí ..
KANIBALISMUS - ČÁST 4 POJÍDÁNÍ LIDSKÉHO MASA IN EXTREMIS
TABU
29.05.2009
2005x přečteno
autor: aleff
In extremis neboli kanibalismus přicházející na řadu v situacích krajní nouze, když o životě a smrti rozhoduje pouze schopnost překonat osobní mravní zábrany. Člověk má v takové chvíli větší strach z toho, že přijde o poslední zbytky své civilizovanosti. Nevítězí ani pravda ani láska, ale obyčejné racionální rozhodnutí ukojit hlad. A morálka ? Ta jde stranou ze všeho nejdřív ..
KANIBALISMUS - ČÁST 3 KANIBALSKÝ BEDEKR
TABU
27.04.2009
11468x přečteno
autor: aleff
Při putování za kanibaly si uděláme malou cestu kolem světa. Někde masakrování lidí připomínalo Snuff, někde mělo formu rituálu a jinde si zase potrpěli na zvrácené gurmánské zážitky. To vše je důležité proto, abychom si na závěr mohli položit základní otázku kanibalismu - proč konzumace (lidského) masa působí takovou rozkoš ?
KANIBALISMUS - ČÁST 2 PREHISTORICKÉ KOŘENY
TABU
18.04.2009
4409x přečteno
autor: aleff
Morbidní fascinace kanibalismem sahá až k samým počátkům lidské civilizace, kdy naši předci postupně opouštěli podobu zvířete a stávali se více lidmi. Chuť lidského masa znají naši předci i naši současníci, ale ne všichni jsou ochotní si tento prostý fakt připustit.