O PEJSCÍCH, O KOČIČKÁCH, O HODNÝCH LIDECH A O ZÁKONU Č.246 SB.
Z BOJOVé FRONTY
04.10.2009
2554x přečteno
autor: aleff
Pejsci a kočičky jsou milá zvířátka. Chovají je doma hodní lidé. Co se ale stane, když lidé své zvířecí miláčky již nechtějí ? Naučí se žít zvířátka v přírodě nebo skončí v bříšku bohatého Vietnamce jako kulinářská delikatesa ? A komu pomůže zákon na ochranu zvířátek ? Aktivistům nebo zvířátkům ?
NAŠI FURIANTI
Z BOJOVé FRONTY
03.01.2009
1686x přečteno
autor: STK
Je zajímavé, že některé národní vlastnosti, o kterých si myslíme, že jsou nepravdivé a spíše tradované než skutečné, tu a tam náhodou vyplavou na povrch.
VÁNOČNÍ SPECIÁL - SVĚT SE POSRAL
Z BOJOVé FRONTY
30.12.2008
6989x přečteno
autor: aleff
Rok se s rokem sešel a jsou tu vánoce, čas klidu, míru a bilancování. Je to ale i čas na zábavu, obžerství, opilství a jiné rebelie. Jelikož je tu ta finanční krize a křižují se nejen kristovci, je třeba k oslavám přistupovat způsobem "teď nebo nikdy!", protože, kdo ví, co přinese rok 2009 ???
PASTI PASTI PASTIČKY
Z BOJOVé FRONTY
17.12.2008
4209x přečteno
autor: aleff
Všední život přináší čas od času adrenalinové chvíle, o které nikdo nestojí. Můžete přijít domů a přes vylomené dveře najít pásku s razítkem exekutora nebo po Vás bude vymáhat peníze pofidérní firma jen za to, že jste ji včas neposlali do (_°_) - při troše smůly to zaplatíte, při troše štěstí se pobavíte ..
ING. EMIL HOLUB - STRÁŽCE TRADIČNÍCH HODNOT
Z BOJOVé FRONTY
16.11.2008
1692x přečteno
autor: aleff
Když vytvoří velký myslitel stránky, neboť cítí, že jej k tomu svět donutil, hodlá na nich presentovat své filozofické názory a pak je smaže, myslíte, že má právo ochudit budoucí generace o své unikátní závěry ? Nemá!!! Je nepsanou povinností každého, kdo používá zdravý rozum, takový odkaz nejen vzkřísit, ale zejména jej šířit!
VÁNOČNÍ SPECIÁL
Z BOJOVé FRONTY
26.12.2007
2083x přečteno
autor: aleff
Proč jsou vánoce - svátky klidu, míru a rodinné pohody - typické spíše opilstvím, obžerstvím, depresemi a sebevraždami ? Sváteční zamyšlení jsme se rozhodli prozářit v povzneseném duchu ..
ZAOSTŘENO NA BEZMOZKY - ČÁST VI. KAM SE PODĚLA YNTELYGENCE ?
Z BOJOVé FRONTY
18.11.2007
5137x přečteno
autor: aleff
Zatímco davy nespokojených občanů demonstrovaly v Praze za asistence policejního vrtulníku a neonacisti teatrálně pohřbili svobodu slova do rakve, v Mariánských lázních vyšla nová hvězda.
KDO JE VE SKUTEČNOSTI JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. HENRYK LAHOLA ???
Z BOJOVé FRONTY
08.09.2007
7603x přečteno
autor: Redakce
Nekonečná sláva yntelektuála JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryka Laholy se šíří českou krajinou. U někoho vzbuzuje posvátný obdiv, u někoho zášť a nenávist - podobné emoce ale vzbuzuje každý génius. Génius je ale v tomto případě příliš zjednodušené podobenství, závěry našeho prověření přinesly zcela šokující odhalení ..