WIKILEAKS UNCENSORED
BABYLON SYSTEM
12.12.2010
1712x přečteno
autor: aleff
Nedávno začaly přes server Wikileaks prosakovat na veřejnost informace, které měly být zrakům prostého lidu skryté. Co když ale není všechno zlato, co se třpytí ? Dá se vůbec vysledovat, co se ve skutečnosti děje ?
PRACHY V PRACHU
BABYLON SYSTEM
14.02.2010
2763x přečteno
autor: aleff
Trnité jsou cesty života a prosté způsoby, jak zbohatnout. Snadné je pohádkově bohatnout, když ostatní krachují. Nejsnadnější je ale moderovat vzestupy i pády, neboť jedině tak může slušný bohabojný člověk trvale bohatnout jak v dobách hojnosti, tak v dobách krize.
EXPERIMENT
BABYLON SYSTEM
16.01.2010
6586x přečteno
autor: aleff
Myslíte, že páchají zvěrstva jen psychicky narušení devianti a nebo, že i Vy máte skryté dispozice stát se sadistickým tyranem či naopak se vzdát vlastní vůle, když se ocitnete v prostředí, v němž panují nelidské podmínky ? Můžete vědomě ovlivnit jak se zachováte nebo může o tom, do jaké role Vás prostředí vmanévruje, rozhodnout náhoda ?
UTAJENÉ DĚJINY VODY
BABYLON SYSTEM
28.12.2009
3968x přečteno
autor: aleff
Není voda jako voda. Podíváme-li se ovšem na vodu jako na jednotlivé molekuly, objevíme další dimenzi poznání a dotkneme se samé podstaty existence vesmíru sahající daleko za hranice naší představivosti. Nevěříte ? To byste ale měli ..
SURREALITA
BABYLON SYSTEM
09.06.2009
1927x přečteno
autor: aleff
Jednoho dne, jednoho večera, v jednom městě, se začaly odvíjet podivné události ..
JSTE PÁNY VLASTNÍCH NERVOVÝCH ZAKONČENÍ?
BABYLON SYSTEM
29.05.2009
1907x přečteno
autor: hombreux
Taky vám přijde, že je všechno na levačku? Víte jak to myslím...
Schválně si dejte tu práci a až budete třeba sedět někde na zahradní restauraci s pivem před sebou, na lavičce v parku, ve frontě u pokladen nebo kdekoliv jinde mezi lidmi, poslouchejte je. Pozorujte. No počkat, o šmírování lolitek není řeč! I když…
PLEO
BABYLON SYSTEM
25.12.2008
2258x přečteno
autor: aleff
Jako malý kluk jsem ze všeho nejvíc toužil mít doma malého živého tyranosaura. Když jsem letos před vánocemi spatřil na vlastní oči Plea, okamžitě jsem si na ten sen z mládí vzpomněl a malý kybernetický dinosaurus byl z hračkářství teleportován k nám domů.
SYNDROM SAVANT - GENIALITA ČISTÝCH DUŠÍ
BABYLON SYSTEM
01.08.2008
5211x přečteno
autor: aleff
Kromě nás obyčejných smrtelníků tvořících drtivou většinu současné populace si lze všimnout, že mezi námi žije necelá stovka extrémně výjimečných jedinců. Pojďme prozkoumat tajemství jejich nejpodivuhodnějších schopností ..