ING. EMIL HOLUB - STRÁŽCE TRADIČNÍCH HODNOT
Z BOJOVé FRONTY
16.11.2008
1686x přečteno
autor: aleff
Když vytvoří velký myslitel stránky, neboť cítí, že jej k tomu svět donutil, hodlá na nich presentovat své filozofické názory a pak je smaže, myslíte, že má právo ochudit budoucí generace o své unikátní závěry ? Nemá!!! Je nepsanou povinností každého, kdo používá zdravý rozum, takový odkaz nejen vzkřísit, ale zejména jej šířit!
PŘÍBĚHY Z MÁRNICE
TABU
06.11.2008
1554x přečteno
autor: aleff
Kolikrát myslíte, že je možné zemřít ? Co asi tak musíte zažít, abyste se probudili v márnici ? Smrti se bát nemusíte, ale bojte se toho, aby vás někdo nepohřbil zaživa .. no ,nejedná se o vtip, ale o případy bizarního onemocnění zvaného Kataplexie, jehož tajemství bylo nedávno rozšifrováno.
O MRTVÝCH JEN DOBŘE
TABU
11.10.2008
1608x přečteno
autor: aleff
Smrt je cíl, ke kterému spějeme všichni, ale co se potom děje s naším tělem? Když přijde smrt, zesnulý je jediný, kdo odpočívá v pokoji, ale aby příbuzní mohli truchlit, musí se rozeběhnout monstrózní mašinérie, v níž se točí miliardy ..
SYNDROM SAVANT - GENIALITA ČISTÝCH DUŠÍ
BABYLON SYSTEM
01.08.2008
5167x přečteno
autor: aleff
Kromě nás obyčejných smrtelníků tvořících drtivou většinu současné populace si lze všimnout, že mezi námi žije necelá stovka extrémně výjimečných jedinců. Pojďme prozkoumat tajemství jejich nejpodivuhodnějších schopností ..
SEXUOLOGIE 1946, ČÁST 5 - O VÍTĚZSTVÍ KŘESŤANSTVÍ NAD PROSTITUCÍ A MRAVNÍM ÚPADKEM SPOLEČNOSTI
TABU
18.06.2008
6009x přečteno
autor: aleff
Prostituce (pudicitia prostituta sivé prostitutio) je prastarou hanbou lidského rodu. Její forma se v rozličných časech měnila, zlo však v podstatě zůstalo a uchovalo se do dnešních časů ...
SEXUOLOGIE 1946, ČÁST 4 - O SKUTEČNÝCH KOŘENECH TRADIČNÍHO SVAZKU MANŽELSKÉHO / SEXUÁLNÍ ŽIVOT STARÝCH SLOVANŮ
TABU
14.06.2008
4114x přečteno
autor: aleff
Věděli jste, že posláním manželství je doživotní spolčení obdařené hojností nadpřirozených milostí určené výhradně k plození potomstva pod ochranou společnosti, kdy bezbožné pohlavní rozkošnictví nevedoucí k plození či dokonce volnou lásku trestá příroda hanebnou smrtí ? Ne ? Tak to si musíte doplnit své znalosti ..
SEXUOLOGIE 1946, ČÁST 3 - O KASTRÁTECH, STUDU A CUDNOSTI
TABU
25.05.2008
6948x přečteno
autor: aleff
Další pokračování tentokrát přinese dobové názory tehdejších učenců vyjadřujících se ke žhavým tématům pohlavnosti jako jsou kastrace, stud, cudnost, ale i k mučivé tísňi související se zničující činností vajec s vnitřními vyloučeninami a pochopitelně nechybí ani opětovná doporučení stran úplné pohlavní zdrženlivosti.
SEXUOLOGIE 1946, ČÁST 2 - ÚCHYLNOSTI A ZVRÁCENOSTI PROTI PŘÍRODĚ
TABU
19.04.2008
4782x přečteno
autor: aleff
Poučné názory vyjádřené v postojích dobových odborníků k otázkám výskytu homosexuality, fetišismu, nekrofilie, rozkoše z bolesti a jiných jak výše uvedeno "úchylností a zvráceností proti přírodě"