O KOSE A O KAMENI
Z BOJOVé FRONTY
07.11.2005
1636x přečteno
autor: hombreux
Milé děti, poslyšte pohádku – nepohádku o tom, kterak černým prdelím opět jednou proklouzla jedna neohebná dušička mezi prsty. Ale doma to raději nezkoušejte… ZKUSTE TO RADĚJI VENKU!
ZLATÝ FOND ČESKÉHO HUMORU – ÚVOD DO TEORIE VĚDECKÉHO FEKALISMU
CULTURE ITSELF
05.11.2005
3238x přečteno
autor: aleff
Aplikovaná věda je odvětvím, které nás posouvá vpřed. Aplikovaný komunismus pod vedením bolševika nás poslal o desítky let nazpět, ale dal podnět k vytvoření unikátní nadčasové teorie ..
ZLATÝ FOND ČESKÉHO HUMORU – RYTÍŘ SMIL
CULTURE ITSELF
05.11.2005
3011x přečteno
autor: aleff
Klenot české eroticko-skakologické poezie doplněný fakty o skutečném životě knězovraha a oblíbence mladého Krále Karla IV. – rytíře Smila z Lichtenburku, vládce hradu Bítov
ZLATÝ FOND ČESKÉHO HUMORU – ODPOLEDNE NA STARÉM BĚLIDLE
CULTURE ITSELF
01.11.2005
2381x přečteno
autor: aleff
Původní stať Boženy Němcové byla natolik přesycena pozitivní agitací spisovatelky, že probouzela v mysli ty nejsprostější myšlenky .. přinášíme nesmrtelný a dosud nepřekonaný elaborát vzniklý z české lidové tvořivosti !
INFO PRO ČTENÁŘE – TECHNICKÁ VSUVKA
INFO PRO čTENářE
30.10.2005
1690x přečteno
autor: aleff
Naplňování bojového záměru eDen-X, statistiky, návštěvníci, jaké záludnosti vznikají při prohlížení eDen-X na různých prohlížečích a podobně ..
ZAOSTŘENO NA BEZMOZKY – ČÁST IV. ŠOKUJÍCÍ HEADLINE NEWS / BRAIN TERORISMUS
Z BOJOVé FRONTY
22.10.2005
2670x přečteno
autor: aleff
Tento způsob podzimu zdá se být velmi plodný, alespoň co se týká studijního materiálu. Fetující veverka, znásilnění oslem nebo svatba šestiměsíční nevěsty se psem a další perly nechť uspokojí zvědavost i toho nejnáročnějšího čtenáře ..
"ABY VÁŠ MOTOR SKVĚLE Shell"
Z BOJOVé FRONTY
22.10.2005
3282x přečteno
autor: pindick
Svět je zvláštní místo. Na jednom konci se po kanadských lesích prohánějí polonazí staroruští křesťané, na druhém se u ruského pobřeží prohání flotila japonských a amerických tankerů. O křesťanech jsi se mohl, milý čtenáři, dozvědět z Aleffových článků. O tankerech, petrobaronech, lidech a jiné fauně chci napsat já.
THE CRAZY JESUS TAPE PART 666 – REALITY BRAIN HACKING
INFO PRO čTENářE
20.10.2005
2417x přečteno
autor: Redakce
Tak jsme si v redakci mysleli, že hacking mozku „THE CRAZY DAVE TAPE PART 2“ dlouho nic nepřekoná, ale netrvalo to ani 2 týdny a máme pro naše čtenáře radostnou zprávu: MASAKR POKRAČUJE !!! A dokonce V ČEŠTINĚ (dá-li se tak nazvat ryzí brněnské nářečí) !!!